Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła 19 stycznia 2014 r.

  1. W liturgii Kościoła wspominamy:
  • Wtorek – św. Agnieszki
  • Piątek – św. Franciszka Salezego
  • Sobota – Nawrócenie św. Pawła
  1. Przeżyway Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W ciągu całego tygodnia, w modlitwie Kościoła i w osobistych modlitwach będziemy upraszać łaskę jedności dla całego świata chrześcijańskiego.
  2. Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Wszystkim dziękujemy za oczekiwanie na księdza i serdeczne przyjęcie. Słowa podziękowań kierujemy też pod adresem tych, którzy zapewnili nam dojazd i powrót oraz tych, którzy nas ugościli posiłkiem. Dziękujemy także za ofiary złożone podczas kolędy. Rodziny, które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza według wyznaczonego porządku, mogą to uczynić zgłaszając się w zakrystii lub kancelarii, a proponowane przez nas dni to poniedziałek lub wtorek.
  3. Koło Przyjaciół Radia Maryja oraz grupa modlitewna Margaretka zapraszają swoich członków na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 w sali na plebanii.
  4. Jasełka i wspólne kolędowanie to piękny, świąteczny zwyczaj – stąd raz jeszcze kierujemy zaproszenie na spektakl jasełkowy do naszego kościoła w najbliższą niedzielę o 17.00, wystawiany przez młodzież naszej parafii. Kolędować zaś będziemy razem z chórem parafialnym.
  5. W środę, po Mszy św. popołudniowej zapraszamy na spotkanie organizacyjne wszystkich zapisanych do Grona Przyjaciół i Sympatyków kieleckiego seminarium.
  6. Dziękujemy za sprzątanie Kościoła i ofiarę mieszkańcom Leszczyn. Obecni byli: Wioletta Kamińska, Urszula Kamińska, Natalia Liszka, Jolanta Serwańska, Janina Bugajska, Stanisława Kwiecień, Janina Kwiecień, Stanisława Chrabąszcz. Na sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Leszczyn.