Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu 14.02.2016 r.

1.

Rozpoczęliśmy Wielki Post. Jest to czas szczególnych postanowień, które będziemy podejmować w walce z grzechem i złymi przyzwyczajeniami. Pomagają nam w tym jak każdego roku, nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali a także Rekolekcje Wielkopostne. Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz.1700, wcześniej bo o godz. 1600 Schola dziecięca ma swoją próbę. W piątek o godz.1700 Droga Krzyżowa dla wszystkich, także dla młodzieży i kandydatów do Bierzmowania. Następnie Msza Św. na której zgodnie z tradycją jest zbierana taca na kwiaty do Grobu.
N
abożeństwo Gorzkich Żali w Niedzielę o godz.15.30

2.

 

W najbliższą Niedzielę (21 Lutego) rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne.

O godz. 700 Msza św. z nauką dla wszystkich.

O godz. 900 Msza św. z nauką dla młodzieży pracującej, uczącej się, gimnazjum.

O godz. 1030 swoją Mszę św. mają dzieci.

O godz. 1200 Msza św. z nauką ogólną.

O godz. 1530 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nabożeństwie Msza św. Plan rekolekcji na następne dni podany będzie w przyszłą niedzielę.

Rekolekcje będzie prowadził O. Tomasz Pawlik, franciszkanin z Chęcin.

 

3.


Przyszła niedziela, II Wielkiego Postu zwana Niedzielą „Ad Gentes” jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zgodnie z postanowieniem Episkopatu będą zbierane ofiary do puszek na pomoc Polskim misjonarzom.

 

4.


W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam.

 

5.


Dziękujemy mieszkańcom Radlina lewa strona od Górna za sprzątanie kościoła w minione soboty, kolejka teraz przechodzi na Radlin Ogrodzenie.