Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Adwentu 16.12.2012r

1. Przeżywamy Adwent, w minionym tygodniu uczestniczyliśmy w rekolekcjach przystępując do spowiedzi, starajmy się w stanie łaski oczekiwać na Święta Bożego Narodzenia. Zachęcam do uczestnictwa we mszy św. O Matce Bożej, zwanej Roraty, sprawowanej w dni powszednie tygodnia o godz. 630 rano, od poniedziałku połączonej z Nowenną do Bożego Narodzenia. Dzieci z lampionami przychodzą na godz. 1700.

2. W środę od godziny 1000 będziemy odwiedzać chorych. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

3. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabyć jeszcze przed kościołem lub w zakrystii. Świece te są znakiem naszej ofiary złożonej w związku z tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia na pomoc dzieciom z rodzin ubogich.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1600 w Sali na plebanii, będzie spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz Grupy modlitewnej „Margaretka”.

5. W ubiegłą niedzielę odbyło się w naszym kościele spotkanie dzieci ze Św. Mikołajem (było dużo dzieci i bardzo miła atmosfera, zdjęcia ze spotkania można obejrzeć na stronie internetowej parafii). Chciałbym w tym miejscy podziękować Św. Mikołajowi, Stowarzyszeniu Św. Jacek, Ochotniczej Straży Pożarnej z Leszczyn a także naszej scholi młodzieżowej oraz Panu Organiście za organizację i udział.

6. Pod chórem są do odebrania życzenia dla Grona Przyjaciół Seminarium.

7. Pan Organista kończy roznoszenie opłatków w naszej parafii:

W poniedziałek, Mąchocice Dolne od Masłowa od godz. 900.

We wtorek, Mąchocice Dolne c.d. do krzyżówki z drogą do szkoły (g.1000).

W środę, Mąchocice Dolne (Zakaniów) i Golica od godz. 1000.

Opłatki można też nabyć w zakrystii.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Daniel Kwieciński, Władysław Bielat, Cecylia Hińcza, Dorota Mazurczak, Marcin Hińcza, Renata Hińcza, Marcin Kraska.

W najbliższą sobotę zapraszam kolejnych mieszkańców Radlina.