Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą 21 sierpnia 2016r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła:

W poniedziałek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

W środę, Święto Św. Bartłomieja, Apostoła.

W piątek, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

W sobotę, wspomnienie Św. Moniki.

2. Z racji przeżytego Odpustu Parafialnego, chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania ?Wielkiego Śpiewania? (wystąpiło 5 chórów), Religijnego Pikniku Rodzinnego oraz projekcji filmu pt.: ?Bóg nie umarł?. Szczególnie chciałbym podziękować Stowarzyszeniu Św. Jacek, Chórowi Parafialnemu na czele z p. Organistą, Ochotniczej Straży Pożarnej z Leszczyn i Mąchocic i Kołom Gospodyń Wiejskich z naszej parafii, a także Służbie Zdrowia.

3. W dniach 23 ? 25 września, organizowana jest z naszej parafii  przez  Stowarzyszenie Święty Jacek pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej i Miłosierdzia Bożego w Wilnie. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej parafii  i w gablocie. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać w zakrystii lub dzwoniąc pod jeden z numerów podanych w gablocie i na stronie internetowej.

4.  Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie  Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam w sali na plebani.

5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Cedzyny. Byli obecni: Kowalik Aniela, Kowalik Paulina, Kupis Michał, Kurp Jerzy, Kaczmarczyk Halina, Dudzik Maria, Kapińska Teresa, Adamiec Teodora.

W przyszłym tygodniu zapraszam do sprzątania Kościoła  kolejnych mieszkańców Cedzyny przy szosie.