Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą 27.10.2015

 1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

  – w poniedziałek, Św. Wacława, Męczennika;

  – we wtorek, Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

  – w środę, Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;

  – w czwartek, Św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła;

  – w piątek, Świętych Aniołów Stróżów;

 2. W tym tygodniu rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w zwykłe dni tygodnia po Mszy św. o godz. 17.00,
  a w niedzielę – po Mszy św. o godz. 16.00.

 3. Ks. Bp. Ordynariusz zaprasza Róże Żywego Różańca i wszystkich czcicieli Matki Bożej na VII Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Batki Boskiej Łaskawej w Kielcach (Bazylika Katedralna), w dniu 3 października 2015r. o godz.10.00.

 4. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek o godz. 16.00. W sobotę o godz. 16.30 różaniec i zmiana tajemnic dla Kół Różańcowych.

 5. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania środę 30 września po Mszy Św. o godz. 17.00 na sali. Obecność obowiązkowa.

 6. Ministranci mają swoje spotkania w każdy czwartek po Mszy św. popołudniowej. Natomiast Chórek Dziecięcy w czwartki o godz. 16.00 na Sali parafialnej.

 7. Nawiązując do ogłoszenia na stronie internetowej parafii o pielgrzymce do Przemyśla organizowanej przez Stowarzyszenie Święty Jacek, informujemy, że są jeszcze wolne miejsca. Kontakt z organizatorami podany jest na stronie parafii.

 8. Przypominamy o podawaniu zarezerwowanych intencji przynajmniej
  2 tygodnie przed wyznaczonym terminem Mszy Świętej. Informujemy również, ze istnieje możliwość zamówienia intencji na najbliższe miesiące 2015 roku.

 9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Leszczyn. Byli obecni: Mazur Barbara, Krawczyk Wioletta, Bugajska Janina, Chrabąszcz Stanisława, Serwańska Jolanta, Gawęcka Stanisława.

  W przyszłą sobotę do sprzątania kościoła zapraszam kolejnych mieszkańców Leszczyn.