Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą 30 października 2016r.

1. We wtorek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele  o godz. 7.00, 9.00 i 16.00. O godz. 11.00 Msza św. na cmentarzu grzebalnym a po jej zakończeniu odbędzie się procesja żałobna. W tym dniu jest obowiązek uczestniczenia w Mszy św.
2. W Dzień Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny 2 listopada, Msze św.  o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.  W dniach 1 – 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować  za zmarłych spełniając następujące warunki: nawiedzić cmentarz, pomodlić się za zmarłych, przyjąć komunię św. i pomodlić się w intencjach Ojca św.
W związku z porządkowaniem grobów na cmentarzu gdzie spoczywają nasi bliscy zmarli, pamiętajmy aby śmieci wynosić do kontenera lub składać koło kontenera przed bramą a nie wyrzucać za ogrodzenie cmentarza.
3. Przypominamy o „Nocy Świętych” nabożeństwie, które odbędzie się w Dąbrowie, w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych. Szczegóły w gablocie.
Zgłoszenia w zakrystii.
4. W najbliższy czwartek, pierwszy miesiąca o godz. 17.00 Msza św. o Jezusie Chrystusie Najwyższym Wiecznym Kapłanie i Adoracja Najświętszego Sakramentu przygotowana przez KSM.
5. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca, spowiedź dla praktykujących I Piątki od godz. 1615. W sobotę o godz. 1630 różaniec  dla Kół Różańcowych i zmiana tajemnic.
6. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze na pielgrzymkę parafialną na Jasną Górę.
7. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w  int. uczestników pielgrzymki do Sanktuariów Wileńskich. Pielgrzymi ufundowali dar w postaci pięknego ornatu z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać” za ten dar.
W najbliższy piątek o godz. 19.30 spotkanie Stowarzyszenia „Św. Jacek”.
8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
9. Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców dzieci I-szo Komunijnych.
10. W zakrystii i kancelarii przyjmowane są wypominki roczne, półroczne i kwartalne, na stolikach pod chórem leżą kartki na których możemy wpisywać wypominki jednorazowe, które będą czytane także podczas procesji na cmentarzu.
11. Od przyszłej niedzieli ( 6.11) będą czytane nowe wypominki przed mszami o godz. 7.00, 9.00 i 12.00.
Rezerwacja intencji mszalnych na pierwsze półrocze przyszłego roku od niedzieli 6 listopada.
12. Z racji tygodnia misyjnego, który przeżywaliśmy, dzisiaj przed kościołem po Mszach, zbiórka do puszek na potrzeby misji.
13. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Kopcówki i Skała. Byli obecni: Zych Janina, Guzikowska Magdalena, Doleżyńska Krystyna, Fąfara Marcin, Szewczyk Teresa, Doleżyńska Bożena, Doleżyńska Anna, Wojtyna Helena, Stelmaszczyk Anna, Stelmaszczyk Wiesława.
W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania Kościoła kolejnych mieszkańców Kopcówki i Skała.