Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą 06 listopada 2016r.

1. W kalendarzu liturgicznym  Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
– w środa, święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
– w czwartek, Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
– w piątek, Św. Marcina z Tours, biskupa;
– w sobotę, Św. Jozafata, biskupa i męczennika;
2. W piątek 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, modlimy się w intencji naszej Ojczyzny i za tych, którzy oddali życie za jej wolność. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00.
3. W sobotę 12 listopada odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum Św. Jana Pawła II w Krakowie. Wyjazd we własnym zakresie.
4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy 8 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Możemy wesprzeć tę akcję również materialne wysyłając SMS-a, pod numer podany w gablocie.
5. Od dzisiejszej  niedzieli czytane są nowe wypominki przed mszami o godz. 700, 900, 1200 (roczne, półroczne i kwartalne). W razie jakichkolwiek błędów bardzo prosimy  o zgłaszanie ich w zakrystii. W dalszym ciągu są przyjmowane kolejne wypominki.
6. Od dzisiejszej niedzieli można dokonywać rezerwacji intencji mszalnych na pierwsze półrocze przyszłego roku (2017r.).
7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Mąchocic Górnych. Byli obecni: Bysiak Patrycja, Gil Helena, Ksel Aneta, Jugo Bożena, Bysiak Renata, Bysiak Ryszard, Machul Maria, Piksulak Justyna, Jugo Zofia, Bysiak Bartłomiej.
W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania Kościoła kolejnych mieszkańców Mąchocic Górnych.