Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.2015


 1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  – w poniedziałek, Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny);
  w środę, Św. Karola Boromeusza, biskupa.

 2. Przypominamy, że poczynając od dnia dzisiejszego – Wszystkich Świętych do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych, spełniając następujące warunki: nawiedzić cmentarz, pomodlić się za zmarłych i w intencjach Ojca Świętego oraz przyjąć Komunię Świętą.

 3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek o godz. 16.00. W sobotę o godz. 16.30 różaniec i zmiana tajemnic dla Kół Różańcowych.

 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii. Chcemy wesprzeć cierpiących chrześcijan naszą modlitwą i ofiarą do puszek.

 5. Od drugiej niedzieli listopada (8.11) będziemy modlić się za naszych zmarłych w nowych wypominkach czytanych przed Mszami o godz. 7.00, 9.00 i 12.00. Wypominki przyjmujemy w dalszym ciągu w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 6. Rezerwacja intencji mszalnych na pierwsze półrocze przyszłego roku od niedzieli 8 listopada.

 7. W zakrystii przyjmowane są zapisy na Pielgrzymkę Parafialną na Jasną Górę do Cudownego Obrazu M. Bożej, która odbędzie się 14 listopada. Wyjazd organizuje Grupa Modlitewna „Margaretka”. Koszt wyjazdu około 50 zł.

 8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Leszczyn. Byli obecni: Niebudek Zofia, Nadolna Elżbieta, Lisek Małgorzata, Sodel Dorota, Bysiak Marta, Waldon Jolanta, Jamrożek Mateusz, Mazurczak Agnieszka, Mazurczak Elżbieta. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Radlin Ulica.