Ogłoszenia parafialne

XVI Niedziela Zwykła
20 lipca 2014 r.

1.    Kalendarz liturgiczny:
?    wtorek – św. Marii Magdaleny
?    środa – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
?    czwartek – św. Kingi

?    piątek – św. Jakuba, apostoła
?    sobota – śś. Joachima i Anny, rodziców NMP
2.    W sobotę, po Mszy św. o godz. 17.oo, przed ołtarzem św. Jacka, odprawiona zostanie nowenna do naszego Patrona, a po niej – spotkanie Stowarzyszenia św. Jacek. Zapraszamy.
3.    Z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, za tydzień,
w niedzielę, po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. W całej Polsce trwa od dziś Akcja św. Krzysztof 1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy dlatego złożone ofiary przy poświęceniu pojazdów zostaną przeznaczone na misje.
4.    Jak co roku, 6 sierpnia z Wiślicy wyruszy Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Do udziału w niej zachęcamy szczególnie młodzież naszej parafii. Zapisy odbywają się wraz z formularzem zgłoszeniowym, który można otrzymać w zakrystii. Szczegóły w gablocie.   
5.    Dziękujemy za wspieranie modlitwą i ofiarą Radia Maryja i TV Trwam, które są nośnikiem chrześcijańskich wartości. Czynimy to w naszej parafii przez posługę Koła Przyjaciół, które dziś zaprasza na spotkanie i rozmowy niedokończone po Mszy św. o godz. 16.oo.   
6.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za ofiarę mieszkańcom Radlina. Obecni byli: Janina Parkita, Agnieszka Dudek, Kamila Banak, Stefania Fiołkowska, Małgorzata Krawczyk, Stefan Iwański, Leokadia Kwaśniewska. Na przyszłą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.