Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą 09.06.2024r.

1. W kalendarzu liturgicznym kościoła w tym tygodniu obchodzimy:

– we wtorek, wspomnienie Św. Barnaby, Apostoła.

– w czwartek, wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

– w piątek, wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

2. W minioną sobotę młodzież naszej parafii przyjęła z rąk Ks. Biskupa Andrzeja Kalety Sakrament Bierzmowania. Modlimy się wszyscy, aby Dary Ducha Świętego, które otrzymała, przyjęła otwartym sercem i dobrze wykorzystała obecność Ducha Świętego w swoim życiu.

Dziękujemy rodzicom i młodzieży za dar ołtarza.

3. Biskup Jan Piotrowski zaprasza na XXII Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wiślicy dnia 15 czerwca 2024r. pod hasłem: „uBOGAceni”.

Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 1000. Zapisy u Ks. Dariusza, koszt z wpisowym to 60 zł., planowany powrót około godz. 2100.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1030 odbędzie się przyjęcie nowych aspirantów do grona kandydatów do Służby Liturgicznej naszej parafii oraz promocja trzech kandydatów do grona ministrantów oraz przekazanie im stroju liturgicznego. Jednocześnie zapraszamy chłopców, którzy w tym roku przystąpili do I-szej Komunii Św. i którzy chcieliby wstąpić w szeregi ministrantów, aby zgłosili się wraz z rodzicami do Ks. Krzysztofa.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. popołudniowej o godz. 1600 odbędzie się spotkanie Przyjaciół i Sympatyków Radia Maryja i TV Trwam na salce przy plebanii.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę 15 czerwca o godz. 900 zapraszamy mieszkańców Cedzyny przy trasie.