Ogłoszenia parafia XXII Niedziela Zwykła 31 sierpnia 2014 r.

1.    Kalendarz liturgiczny:
– poniedziałek – bł. Bronisławy
– środa – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
– I piątek i I sobota miesiąca

2.    Taca z dzisiejszej niedzieli zostanie przeznaczona na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Św. Jana Pawła II, stąd dziękujemy za każdą ofiarę złożoną na ten cel.

3.    Jutro, 1 września, rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego – radosny dzień dla każdego ucznia. Z tej okazji zapraszamy na spowiedź i Mszę św. wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli w pierwszy piątek miesiąca.

* Spowiedź w piątek od godz. 16.oo,

* Msza św. o 17.oo,

* zaś poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci odbędzie się w najbliższą niedzielę na Mszy św. o 1o.3o.

4.    Na spotkanie młodzieży Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zapraszamy w najbliższy piątek na 18.oo. Zapisujemy też chętnych z nowymi pomysłami.

5.    Ministranci mają swoje spotkania w każdy czwartek po Mszy św. popołudniowej o 17.oo. Otwieramy też listę kandydatów, którzy będą mieć swoje spotkania w piątki o 16.oo. Zapraszamy na zjazd służby liturgicznej z naszej diecezji do Jędrzejowa w sobotę 13 września. Zapisy w zakrystii.

6.    Scholę dziecięcą prosimy o obecność na spotkaniu w najbliższą sobotę na 11.oo na sali parafialnej.

7.    Mówi się czasem, że cudze chwalicie a swojego nie znacie stąd otwieramy dziś listę na pielgrzymkę parafialną po bazylikach mniejszych diecezji kieleckiej. Zejdziemy do krypt kieleckiej katedry, zajrzymy do pustego grobu w Miechowie, odwiedzimy Dom Długosza oraz chrzcielnicę z X w. w Wiślicy by na końcu pokłonić się Jezusowi Konającemu w Pacanowie. Wyjazd w sobotę 20 września.

Koszt: 40 zł. Zapisy w zakrystii.

8.    Ks. Jan Wojtyna zaprasza 8 września, w poniedziałek, na parafiadę do Bielin. Przewidzianych jest wiele atrakcji – szczegóły w gablocie.

9.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za kwiaty mieszkańcom Cedzyny Góra. Obecni byli: Janina Olejarczyk, Aniela Furmanek, Elżbieta Fidera, Joanna Skórska, Zofia Dobosz, Zofia Kopciara, Jadwiga Golmento, Halina Cedro. Na przyszłą sobotę zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny Góra.