Ogłoszenia Parafialne II Niedzielę Adwentu– 06.12.2020 r.

1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu obchodzimy we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszy św. o godz. 1700 poświęcenie medalików dzieci I-szo Komunijnych. Medaliki nabywamy we własnym zakresie.

2. Dzisiaj obchodzimy doroczny Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie, po Mszach św. zbiórka do puszek przed Kościołem.

3. Jak ogłaszaliśmy ze względu na panującą sytuację związaną z pandemią Kovid 19 zostały odwołane rekolekcje Adwentowe w naszej parafii, które miały rozpocząć się dzisiaj. Informujemy jednocześnie, że przyjęte i wyznaczone na te dni i godziny, 7 i 8 grudnia Msze św. będą sprawowane bez zmian w godzinach, na które zostały przyjęte, za wyjątkiem Mszy św. o godz. 1600 w poniedziałek i wtorek, gdzie intencje za + Janinę Bujak zostają przeniesione na godz. 1700 w tych dniach. W środę 9 grudnia będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi św. w godz. od 900 do 1130 i od godz. 1530 do 1830, a na Mszy św. godz. 1100, będzie udzielany Sakrament Chorych.

4. W poniedziałek 7 grudnia w godz. od 1700 do 1900 będzie można odebrać zdjęcia z Bierzmowania.

5. Możemy włączać się w „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” nabywając świecę wigilijną. Jest ona znakiem naszej miłości do bliźniego. Świece można nabyć w zakrystii.

6. Jak ogłaszaliśmy w tym roku Pan Organista nie roznosi opłatków, dlatego nabywamy je w zakrystii.

7. Na stolikach pod chórem są do odebrania przez członków Przyjaciół Grona Seminarium życzenia świąteczne.

8. Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych, gdyż kościół jest ogrzewany.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Ziach Iwona, Bujak Marta, Bujak Julia, Komorowski Paweł, Hińcza Marek. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 900, zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.