Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Adwentu– 13.12.2020r.

1. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

2. Od środy 16 grudnia rozpocznie się na roratach Nowenna do Bożego Narodzenia.

3. W czwartek pragniemy udać się z posługą duszpasterską do chorych od godz. 930. Prosimy o zgłaszanie obłożnie chorych w zakrystii.

4. W sobotę Ks. Dariusz obchodzi imieniny. Do modlitwy w jego intencji zapraszamy na Mszę św. o godz. 1700.

5. W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną odnośnie odwiedzin Duszpasterskich tak zwaną Kolędą będziemy odbywać na zaproszenie indywidualne parafian. Ci parafianie, którzy chcą przyjąć Księdza po kolędzie mogą się wpisywać na listy dla poszczególnych miejscowości na których prosimy wpisywać w obecności Księdza swoje nazwisko i mię, nr. domu. Listy znajdują się pod chórem. Można także uczynić to telefonicznie w godzinach pracy kancelarii. O rozpoczęciu kolędy powiadomimy w terminie późniejszym.

6. Możemy włączać się w „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” nabywając świecę wigilijną. Jest ona znakiem naszej miłości do bliźniego. Świece można nabyć w zakrystii.

7. Jak ogłaszaliśmy opłatki nabywamy w zakrystii.

8. Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych, gdyż kościół jest ogrzewany.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Gałkiewicz Maria, Gałkiewicz Mikołaj, Gałuszczyńska Danuta, Banak Janina. Do sprzątania w najbliższą sobotę na godz. 900, zapraszamy kolejnych mieszkańców Radlina.