Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę Zwykłą 16.07.2023r.

1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu obchodzimy w sobotę, Święto Św. Marii Magdaleny.

2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Ogólnopolski Dzień Św. Krzysztofa. Po Mszach św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów na parkingu przed Kościołem. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy jako podziękowanie kierowców za szczęśliwe podróże. Jest to coroczna akcja Episkopatu do Spraw Misji – św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr.

3. Dnia 6 sierpnia br. wyrusza do Częstochowy Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przewodnikiem grupy białej do której należy nasza parafia jest Ks. Dariusz.

4. Na okres wakacji uległ zmianie czas pracy kancelarii parafialnej. Kancelaria będzie nieczynna w poniedziałki i czwartki, w sobotę będzie czynna od godz. 800 do godz. 900,  w pozostałe dni bez zmian.

5. Przypominamy i prosimy aby do świątyni wchodzić w stroju właściwym i godnym, szanując powagę miejsca świętego jakim jest nasz kościół, pomimo czasu wakacyjnego i urlopowego.

6. Do sprzątania w najbliższą sobotę (na godz. 900), zapraszamy kolejnych mieszkańców Cedzyny od strony Kielc. W dniu wczorajszym nikt nie przyszedł