Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą 21.10.2012r.

1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w poniedziałek, wspominamy Bł. Jana Pawła II, papieża.

2. Dzisiaj Rozpoczyna się Tydzień Misyjny w Kościele pod hasłem: „Głosić wiarę z radością”. Podczas Mszy św. i nabożeństw modlić się będziemy w intencji Dzieł Misyjnych, w intencji misjonarzy i misjonarek pracujących na misjach, ale także prosić będziemy dla nas o gorliwość apostolską, płynącą z wiary i odwagę dawania świadectwa o Chrystusie wobec innych. Chcemy także wesprzeć misje materialnie, dlatego dzisiejsza taca przeznaczona jest na ten cel.

3. W środę po Mszy św., spotkanie Pielgrzymów udających się do Częstochowy 3 listopada.

4. W czwartek po nabożeństwie Różańcowym zapraszamy na spotkanie młodzież, która otrzymała sakrament bierzmowania w minionym roku szkolnym.

5. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1130 modlić się będziemy w intencji Ks. Kanonika Tadeusza, który w tym dniu obchodzić będzie imieniny.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1600 w Sali na plebanii będzie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Ks. Prefekt, rozpoczyna cykl katechez biblijnych.

7. Przyjmujemy na wypominki w zakrystii lub kancelarii.

W związku z porządkowaniem grobów na cmentarzu pamiętajmy, żeby śmieci wynosić do kontenera przed bramą. Nie wyrzucamy śmieci za ogrodzenie cmentarza.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Janina Banak, Marianna Hińcza, Halina Kołbuc, Bożena Magala, Stanisława Brelak, Teresa Piotrowska, Ewa Bujak, Józefa Iwańska.

W najbliższą sobotę zapraszam kolejnych mieszkańców z Radlina.