Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą 04.11.2012r.

1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W piątek, Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

W sobotę, Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

2. W przyszłą niedzielę 11 listopada przypada 94 rocznica odzyskania niepodległości. W tym dniu modlimy się szczególnie za tych, którzy oddali życie za wolność naszej Ojczyzny.

3. Dziękujemy pielgrzymom naszej parafii, którzy wczoraj nawiedzili Jasną Górę i przed Cudownym Obrazem Matki Bożej modlili się także w naszej intencji.

4. Od dzisiejszej niedzieli są czytane nowe wypominki przed mszami o godz. 700, 900, 1130 (roczne, półroczne i kwartalne). W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki. Natomiast od przyszłej niedzieli będzie można rezerwować Msze św. na pierwsze półrocze 2013r. w zakrystii. W kancelarii parafialnej natomiast można rezerwować już od środy, codziennie rano od. godz. 800 – 900.

5. Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania będą w sobotę. Dla Leszczyn o godz. 900, z Radlina o godz. 1030 i z Cedzyny o godz. 1130.

6. W piątek o godz. 1600 spotkanie dla kandydatów do Służby Ministranckiej. Zapraszamy chłopców, którzy chcą służyć przy Ołtarzu podczas Mszy św. i nabożeństw.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 900 odbędzie się spotkanie dla młodzieży, która w minionym roku szkolnym była u Bierzmowania.

8. Chciałbym serdecznie podziękować Leszczynom i Radlinowi za zorganizowanie zbiórki płodów rolnych dla Seminarium Duchownego w Kielcach.

9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Byli obecni: Teresa Biesaga, Helena Anioł, Marzena Rzędowska, Adam Kwiecień, Maria Solewicz, Helena Mańka, Marek Bujak, Zofia Gałkiewicz Mrzygłód.

W najbliższą sobotę zapraszam kolejnych mieszkańców z Radlina.