Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą 11.11.2012r

1. W kalendarzu liturgicznym Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek, Św. Jozafata, biskupa i męczennika.

We wtorek, Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

W sobotę, Św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 900 będzie się spotkanie dla młodzieży, która w minionym roku szkolnym była u Bierzmowania.

3. Dzisiaj, w drugą niedzielę listopada, już po raz czwarty, obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, którego inicjatorem jest Papieskie Stowarzyszenie: „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Celem tego dnia jest modlitewna pamięć i wsparcie kościoła w krajach, gdzie jest on prześladowany. W związku z tym dzisiaj po mszach św. zbiórka na ten cel.

4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 900 spotkanie dla kandydatów do Służby Ministranckiej. Zapraszamy chłopców, którzy chcą służyć przy Ołtarzu podczas Mszy św. i nabożeństw.

5. Od ubiegłej niedzieli czytane są nowe wypominki przed mszami o godz. 700, 900, 1130 (roczne, półroczne i kwartalne). Lista wypominkowa wciąż jest uzupełniana, nadal bowiem przyjmowane są nowe wypominki. W razie jakichkolwiek błędów bardzo prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii.

6. Jak było ogłaszane w ubiegłą niedzielę, od minionej środy rozpoczęta została rezerwacja mszy św. na pierwsze półrocze 2013r.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1600 odbędzie się comiesięczne spotkanie słuchaczy Radia Maryja, na którym ks. Wacław będzie kontynuował katechezy biblijne.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom Radlina. Były obecne Zofia Bujak, Krystyna Chudzicka.

W najbliższą sobotę zapraszam kolejnych mieszkańców z Radlina.